در این پارت از وبلاگ سعی دارم شما رو با یکی از ابر برنامه ساز های قرن 21 اشنا کنم . غول برنامه سازی که بیشتر برنامه های موجود در گوگل پلی با ان ساخته شده اند ، طبق آمار رسمی سایت بنین المللی اکوپ 19 هزار تا از شبکه های اجتماعی موجود در گوگل پلی با این غول برنامه ساز ساخته شده اند.

گفته می شود که موسس این وبسایت فردی به نام ساتوشی ناکاموتو می باشد (موسس بیت کوین) ، همان طور که بیت کوین در ناشناسی کامل به سر می برد ، مدیر این وبسایت هم در حال حاضر ناشناخته می باشد و اخبار حاکی از این است که موسس بیت کوین ، موسس این وبسایت می باشد.

این وبسایت در گذشته در عمق وب تاریک یعنی دارک وب فعالیت داشته است و هکر های معروفی من جمله 

آدرین لامو 33 ساله و جینسون جیمز آنچتا 30 ساله از این پایگاه برای هک رومه نیویورک تایمز استفاده کردند . 

اما جدیدا این وبسایت پیازی توسط متور جستجوی گوگل ایندکس می شود . جالب این است که این وبسایت قدرتمند بر روی وبسایت معروف کمپانی ورایتی سافت ور اسپانیا سوار شده است . 

نکته بسیار مهم این است گفته می شود دستگاه های استخراج بیت کوین از رویکرد این وب تاریک پیروی می کنند. یعنی احتمالا یکی از ژنراتور های تولید بیت کوین در وب تاریک به ادرس ********************* از این سیتسم پیروی می کند.

این وبسایت قدرتمند قادر به تولید انواعی از شبکه های اجتماعی ، بازی های آنلاین و حتی برامه های استخراج بیت کوین است . (در این وبسایت کد نویسی هیچ معنایی ندارد و الگوی خاص خود را دارد که کارکردن با آن بسیار ساده می باشد.)

تصاویری از وبسایت (با ادرس ایندکس شده و معتبر در گوگل) :

برای ورود به این وبسایت به ادرس معتبر  زیر مراجعه کنید :

https://www.socialcreator.com/appceator/

ادرس های این وبسایت در وب تاریک (مخصوص مرورگر تور و متور مخصوص کندل + )

sdgvsfgfgdsgfgdd.onion

ndfdffdhhvfdhfv.onio

dfhdgasgsgdd.inion

we6674tydftdt.onion

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها